help desk software
KUP-17D19-12 by te connectivity / p-b brand
Afbeelding is ter illustratie - zie fabrikantspecificaties
TE Connectivity / P&B Brand Geautoriseerde distributeur

KUP-17D19-12

Power Relay - Enclosed - 4 form C (4 CO) - 12VDC Coil - 10A Contact Rating - 240VAC Switching - 0.187" (4.7mm) Quick Connect / Plug In - Socketable. ...

Bekijk gegevensblad
RoHS-conform
Verpakking
Accessoires
Offerte voor programmering aanvragen
Uitgefaseerd
Conformiteitscertificaat

BESCHRIJVING

The KUP-17D19-12 from TE Connectivity / P&B Brand is socketable mounting power relay (enclosed) with 3 form C (3 CO) contact arrangement, 12VDC coil voltage, 150 mA coil current and 80 Ohms coil resistance. This relay has silver cadmium oxide (AgCdO) contacts, 10A contact current rating, 240VAC maximum switching voltage and 0.187" (4.7mm) quick connect / plug in termination. Operating temperature range is from -45°C to 50°C.

Productkenmerken:

  • Relay Type = General Purpose
  • Relay Style = General
  • KUP Series
  • Contact Arrangement = 4 Form C, 4PDT, 4 C/O
  • Contact Current Rating, Max. = 10 A

Zoekwoorden: KUP17D1912

SPECIFICATIES

Productkenmerk
Attribuutwaarde
Selecteer kenmerk
Producten gevonden: 0
Leverancier:
TE Connectivity / P&B Brand
Onderdeelnr.:
KUP-17D19-12
Alias/ook bekend als:
4-1393118-9
Meeteenheid:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
8536410050
COO:
MX
ECCN:
EAR99
Standaardverpakking leverancier: Deze informatie wordt verstrekt voor klanten die de voorkeur geven aan het kopen in veelvouden van de standaardverpakkingshoeveelheid van de fabrikant. Minimale bestelhoeveelheden en vereiste bestelveelvouden worden weergegeven bij onze prijs- en beschikbaarheidsinformatie.
25
Relay Construction:
Non-Latching
AC Coil Voltage:
N/A
DC Coil Voltage:
12 V
Contact Arrangement:
4PDT
Maximum Current Rating:
10 A
Mounting:
Socket
Termination Style:
0.11Quick Connect/Solder
Push to Test Button:
No
Led Indicator:
No
Operating Temperature:
-45 to 50 °C
Coil Resistance:
80 Ohm
Levenscyclus:
Uitgefaseerd

VEELGESTELDE VRAGEN

Is KUP-17D19-12 uitgefaseerd?

Ja, KUP-17D19-12 van Te Connectivity / P-B Brand is uitgefaseerd (einde levensduur: november 2024). Master Electronics is een geautoriseerde distributeur en heeft mogelijk nog voorraad of kan een aanbevolen vervangend product aanbieden.

Is KUP-17D19-12 RoHS-conform?

Ja, KUP-17D19-12 is RoHS-conform.

Wat is de levertijd voor KUP-17D19-12?

De standaard levertijd voor KUP-17D19-12 is ongeveer 18 dagen. Voorraadhoeveelheden worden verzonden vanuit Master Electronics.

  Dit product is uit productie genomen, maar nog wel op voorraad

OP VOORRAAD: 44

Kan direct verzenden

Prijs (USD)

Aantal
Prijs per eenheid
1
$96.00
10
$85.00
25 +
$73.00