help desk software
792XBXM4L-24D by schneider electric-legacy relays
Afbeelding is ter illustratie - zie fabrikantspecificaties
Schneider Electric-Legacy Relays Geautoriseerde distributeur

792XBXM4L-24D

Power relay - SE Relays - DPDT - 12A - 24 VDC - cover with locking push button and LED ...

Bekijk gegevensblad
RoHS-conform
Verpakking
Accessoires
Offerte voor programmering aanvragen
Uitgefaseerd
Conformiteitscertificaat

BESCHRIJVING

The Magnecraft / Schneider Electric part 792XBXM4L-24D is an electromechanical relay with a coil voltage of 24VDC and a coil resistance of 640 Ohms. This relay has a DPDT (double-pole double-throw) configuration with 12 normally open (NO) and 6 normally closed (NC) contacts, allowing for versatile switching applications. The relay is designed with a compact size, measuring approximately 27.9mm in length, 21mm in width, and 41.5mm in height. It can be easily installed and mounted using a socket control relay. This reliable and durable relay is suitable for a wide range of industrial and commercial applications, offering efficient and precise control over various electrical circuits.

Zoekwoorden: 792XBXM4L24D

SPECIFICATIES

Productkenmerk
Attribuutwaarde
Selecteer kenmerk
Producten gevonden: 0
Leverancier:
Schneider Electric-Legacy Relays
Onderdeelnr.:
792XBXM4L-24D
Meeteenheid:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
8536410050
COO:
CN
ECCN:
EAR99
Standaardverpakking leverancier: Deze informatie wordt verstrekt voor klanten die de voorkeur geven aan het kopen in veelvouden van de standaardverpakkingshoeveelheid van de fabrikant. Minimale bestelhoeveelheden en vereiste bestelveelvouden worden weergegeven bij onze prijs- en beschikbaarheidsinformatie.
10
Relay Construction:
Non-Latching
AC Coil Voltage:
N/A
DC Coil Voltage:
24 V
Contact Arrangement:
DPDT
Maximum Current Rating:
12(NO)/6(NC) A
Mounting:
Socket
Termination Style:
Quick Connect
Push to Test Button:
No
Led Indicator:
No
Operating Temperature:
-40 to 55 °C
Coil Resistance:
640 Ohm
Levenscyclus:
Uitgefaseerd

VEELGESTELDE VRAGEN

Is 792XBXM4L-24D uitgefaseerd?

Ja, 792XBXM4L-24D van Schneider Electric-Legacy Relays is uitgefaseerd (einde levensduur: maart 2026). Master Electronics is een geautoriseerde distributeur en heeft mogelijk nog voorraad of kan een aanbevolen vervangend product aanbieden.

Is 792XBXM4L-24D RoHS-conform?

Ja, 792XBXM4L-24D is RoHS-conform.

Wat is de levertijd voor 792XBXM4L-24D?

De standaard levertijd voor 792XBXM4L-24D is ongeveer 9 dagen. Voorraadhoeveelheden worden verzonden vanuit Master Electronics.

  Dit product is uit productie genomen, maar nog wel op voorraad

OP VOORRAAD: 680

Verzending today, als u bestelt in

Minimale bestelhoeveelheid: 10

Meerdere: 10

Prijs (USD)

Aantal
Prijs per eenheid
10
$24.01
30
$22.18
50
$21.48
100
$21.43
250
$21.37
500
$21.32
1.000 +
$21.26