help desk software
ASP-105885-01 by samtec
Afbeelding is ter illustratie - zie fabrikantspecificaties
Samtec Geautoriseerde distributeur

ASP-105885-01

Mezzanine Connector - Array, Male Pins - 114 Contacts - 6 Rows - 0.050" (1.27mm) Pitch - 0.357" (9.07mm) Height Above Board - Surface Mount.

Bekijk gegevensblad
RoHS-conform
Reel Verpakking
Accessoires
Offerte voor programmering aanvragen
Conformiteitscertificaat

BESCHRIJVING

The ASP-105885-01 is mezzanine connector with board guide.

Zoekwoorden: ASP10588501

SPECIFICATIES

Productkenmerk
Attribuutwaarde
Selecteer kenmerk
Producten gevonden: 0
Leverancier:
Samtec
Onderdeelnr.:
ASP-105885-01
Meeteenheid:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
8536694040
COO:
US
ECCN:
EAR99
Rolverpakking: Deze informatie wordt verstrekt voor klanten die de voorkeur geven aan het kopen in veelvouden van de standaardverpakkingshoeveelheid van de fabrikant. Minimale bestelhoeveelheden en vereiste bestelveelvouden worden weergegeven bij onze prijs- en beschikbaarheidsinformatie.
1
Verpakkingstype:
Reel

VEELGESTELDE VRAGEN

Is ASP-105885-01 RoHS-conform?

Ja, ASP-105885-01 is RoHS-conform.

Wat is de levertijd voor ASP-105885-01?

De standaard levertijd voor ASP-105885-01 is ongeveer 22 dagen. Voorraadhoeveelheden worden verzonden vanuit Master Electronics.

OP VOORRAAD: 140

Kan direct verzenden

In bestelling: 300   kan verzenden 12-21-26 

Fabriekslevertijd 22 Weken

Prijs (USD)

Aantal
Prijs per eenheid
1
$42.83
5
$40.93
10
$34.45
25
$32.90
50
$32.82
100
$29.57
250 +
$26.22

Tools/3D-modellen

Productgidsen