help desk software
KTH-2022 by winchester/kings
Afbeelding is ter illustratie - zie fabrikantspecificaties
Winchester/Kings Geautoriseerde distributeur

KTH-2022

Crimp Die; Rohs Compliant: Yes |Kings KTH-2022 ...

Bekijk gegevensblad
Niet RoHS-conform
Verpakking
Accessoires
Offerte voor programmering aanvragen
Conformiteitscertificaat

BESCHRIJVING

The KTH-2022 is a crimp die assembly designed for use with Raychem cable groups 144, 149, 187, 188, and Raychem connector systems 5024A-1312, 5026A-1018, and 5026A-1318. The die features hex sizes across flats with dimension A of 0.051 inches and dimension D of 0.128 inches, a die width (G) of 0.375 inches, and a web width (H) of 0.080 inches. This crimp die is used in connector termination and assembly operations for reliable electrical connections in cable harness applications.

Zoekwoorden: KTH2022

SPECIFICATIES

Productkenmerk
Attribuutwaarde
Selecteer kenmerk
Producten gevonden: 0
Leverancier:
Winchester/Kings
Onderdeelnr.:
KTH-2022
Meeteenheid:
Per Each
RoHS:
No
COO:
US
ECCN:
EAR99
Standaardverpakking leverancier: Deze informatie wordt verstrekt voor klanten die de voorkeur geven aan het kopen in veelvouden van de standaardverpakkingshoeveelheid van de fabrikant. Minimale bestelhoeveelheden en vereiste bestelveelvouden worden weergegeven bij onze prijs- en beschikbaarheidsinformatie.
1

VEELGESTELDE VRAGEN

Is KTH-2022 RoHS-conform?

Nee, KTH-2022 is niet RoHS-conform.

Wat is de levertijd voor KTH-2022?

De standaard levertijd voor KTH-2022 is ongeveer 20 dagen. Voorraadhoeveelheden worden verzonden vanuit Master Electronics.

OP VOORRAAD: 0

Fabriekslevertijd 20 Weken

Prijs (USD)

Aantal
Prijs per eenheid
1
$305.86
3
$297.36
5
$293.29
10
$267.47
20 +
$260.33

Tools/3D-modellen

Productgidsen