help desk software
GLC65-24G by sl power / advanced energy
Afbeelding is ter illustratie - zie fabrikantspecificaties
SL Power / Advanced Energy Geautoriseerde distributeur

GLC65-24G

AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 2.7A 65W 11-Pin ...

Bekijk gegevensblad
RoHS-conform
Box Verpakking
Accessoires
Offerte voor programmering aanvragen
Uitgefaseerd en vervangen
Conformiteitscertificaat

BESCHRIJVING

GLC65-24G is a 65W single output commercial AC-DC switching power supply designed for global performance applications. It provides a 24V DC output at 2.7A with 2% total regulation, ±5% voltage adjustment, and overvoltage protection setpoint of 28 ± 2.5V. The unit features a universal AC input range of 90-264 Vac at 47-63 Hz, ultra-high efficiency up to 94%, and compact dimensions of 3.0" x 5.0" x 1.06" (4.1 W/in³ power density). It includes built-in EMI filtering meeting EN55022 Class B and FCC Class B conducted emissions, short circuit and overload protection, and remote sense capability. The power supply is approved to UL1950, IEC950, EN60950, and CSA22.2 No. 950 safety standards, making it suitable for commercial and industrial equipment requiring reliable, regulated DC power.

Zoekwoorden: GLC6524G

SPECIFICATIES

Productkenmerk
Attribuutwaarde
Selecteer kenmerk
Producten gevonden: 0
Leverancier:
SL Power / Advanced Energy
Onderdeelnr.:
GLC65-24G
Meeteenheid:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
8504409520
COO:
MX
ECCN:
EAR99
Standaardverpakking leverancier: Deze informatie wordt verstrekt voor klanten die de voorkeur geven aan het kopen in veelvouden van de standaardverpakkingshoeveelheid van de fabrikant. Minimale bestelhoeveelheden en vereiste bestelveelvouden worden weergegeven bij onze prijs- en beschikbaarheidsinformatie.
1
Verpakkingstype:
Box
AC Input Voltage:
90 to 264 V
Dimension:
127 x 76.2 x 127 mm
DC Input Voltage:
N/A
Levenscyclus:
Uitgefaseerd en vervangen

VEELGESTELDE VRAGEN

Is GLC65-24G uitgefaseerd?

Ja, GLC65-24G van Sl Power / Advanced Energy is uitgefaseerd (einde levensduur: oktober 2015). Master Electronics is een geautoriseerde distributeur en heeft mogelijk nog voorraad of kan een aanbevolen vervangend product aanbieden.

Welk product vervangt GLC65-24G?

Het aanbevolen vervangende product voor GLC65-24G is LB115S24K van SL Power / Advanced Energy, verkrijgbaar bij Master Electronics.

Is GLC65-24G RoHS-conform?

Ja, GLC65-24G is RoHS-conform.

Wat is de levertijd voor GLC65-24G?

De standaard levertijd voor GLC65-24G is ongeveer 12 dagen. Voorraadhoeveelheden worden verzonden vanuit Master Electronics.

  Dit product is uit productie genomen, maar nog wel op voorraad

OP VOORRAAD: 170

Verzending today, als u bestelt in

Prijs (USD)

Aantal
Prijs per eenheid
1
$73.66
6
$70.82
20
$68.10
50 +
$65.48

Tools/3D-modellen

Productgidsen