help desk software
861SSR210-AC-2 by schneider electric-legacy relays
Afbeelding is ter illustratie - zie fabrikantspecificaties
Schneider Electric-Legacy Relays Geautoriseerde distributeur

861SSR210-AC-2

Relay - SE Relays - solid state - SPST NO - 10A - 24…280 VAC - 90...208 VAC - SCR - AC random switch

Bekijk gegevensblad
RoHS-conform
Verpakking
Accessoires
Offerte voor programmering aanvragen
Uitgefaseerd
Conformiteitscertificaat

BESCHRIJVING

Relay - SE Relays - solid state - SPST NO - 10A - 24…280 VAC - 90...208 VAC - SCR - AC random switch

Zoekwoorden: 861SSR210AC2

SPECIFICATIES

Productkenmerk
Attribuutwaarde
Selecteer kenmerk
Producten gevonden: 0
Leverancier:
Schneider Electric-Legacy Relays
Onderdeelnr.:
861SSR210-AC-2
Meeteenheid:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
8541408000
COO:
CN
ECCN:
EAR99
Standaardverpakking leverancier: Deze informatie wordt verstrekt voor klanten die de voorkeur geven aan het kopen in veelvouden van de standaardverpakkingshoeveelheid van de fabrikant. Minimale bestelhoeveelheden en vereiste bestelveelvouden worden weergegeven bij onze prijs- en beschikbaarheidsinformatie.
10
Output Type:
AC
Maximum Output Voltage:
280 V
Maximum Output Current:
10 A
Output Device:
SCR
Input Type:
AC
Input Voltage:
280 V
Mounting:
DIN Rail
Circuit Arrangement:
1 Form A
Dimension:
90 x 17.6 x 65(Max) mm
Levenscyclus:
Uitgefaseerd

VEELGESTELDE VRAGEN

Is 861SSR210-AC-2 uitgefaseerd?

Ja, 861SSR210-AC-2 van Schneider Electric-Legacy Relays is uitgefaseerd. Master Electronics is een geautoriseerde distributeur en heeft mogelijk nog voorraad of kan een aanbevolen vervangend product aanbieden.

Is 861SSR210-AC-2 RoHS-conform?

Ja, 861SSR210-AC-2 is RoHS-conform.

Wat is de levertijd voor 861SSR210-AC-2?

De standaard levertijd voor 861SSR210-AC-2 is ongeveer 9 dagen. Voorraadhoeveelheden worden verzonden vanuit Master Electronics.

  Dit product is uit productie genomen, maar nog wel op voorraad

OP VOORRAAD: 6

Kan direct verzenden

Prijs (USD)

Aantal
Prijs per eenheid
1
$112.00
3
$108.00
6 +
$103.00