help desk software
REC20-4812SZ by recom
Afbeelding is ter illustratie - zie fabrikantspecificaties
RECOM Geautoriseerde distributeur

REC20-4812SZ

20W DC/DC-Converter 'ECONOLINE' 2 x1 1.6kV reg 4; V. In: 18-75; V. Out: 12; mA. Out: 1667

Bekijk gegevensblad
RoHS-conform
Tube Verpakking
Accessoires
Offerte voor programmering aanvragen
Uitgefaseerd en vervangen
Conformiteitscertificaat

BESCHRIJVING

20W DC/DC-Converter 'ECONOLINE' 2 x1 1.6kV reg 4; V. In: 18-75; V. Out: 12; mA. Out: 1667

Zoekwoorden: REC204812SZ

SPECIFICATIES

Productkenmerk
Attribuutwaarde
Selecteer kenmerk
Producten gevonden: 0
Leverancier:
RECOM
Onderdeelnr.:
REC20-4812SZ
Meeteenheid:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
8504409580
COO:
TW
ECCN:
EAR99
Standaardverpakking leverancier: Deze informatie wordt verstrekt voor klanten die de voorkeur geven aan het kopen in veelvouden van de standaardverpakkingshoeveelheid van de fabrikant. Minimale bestelhoeveelheden en vereiste bestelveelvouden worden weergegeven bij onze prijs- en beschikbaarheidsinformatie.
18
Verpakkingstype:
Tube
Levenscyclus:
Uitgefaseerd en vervangen

VEELGESTELDE VRAGEN

Is REC20-4812SZ uitgefaseerd?

Ja, REC20-4812SZ van Recom is uitgefaseerd. Master Electronics is een geautoriseerde distributeur en heeft mogelijk nog voorraad of kan een aanbevolen vervangend product aanbieden.

Welk product vervangt REC20-4812SZ?

Het aanbevolen vervangende product voor REC20-4812SZ is REC20K-4812SZ van RECOM, verkrijgbaar bij Master Electronics.

Is REC20-4812SZ RoHS-conform?

Ja, REC20-4812SZ is RoHS-conform.

Wat is de levertijd voor REC20-4812SZ?

De standaard levertijd voor REC20-4812SZ is ongeveer 17 dagen. Voorraadhoeveelheden worden verzonden vanuit Master Electronics.

  Dit product is uit productie genomen, maar nog wel op voorraad

OP VOORRAAD: 17

Kan direct verzenden

Minimale bestelhoeveelheid: 2

Prijs (USD)

Aantal
Prijs per eenheid
2
$69.37
5
$69.19
9
$57.66
14
$51.89
18 +
$50.86