help desk software
ERZ-V10D182 by panasonic
Afbeelding is ter illustratie - zie fabrikantspecificaties
Panasonic Geautoriseerde distributeur

ERZ-V10D182

Var 1000VAC/1465VDC 3500A 1800V Radial Bulk ...

Bekijk gegevensblad
RoHS-conform
Verpakking
Accessoires
Offerte voor programmering aanvragen
Einde levensduur: definitieve bestellingen moeten worden geplaatst vóór 03-31-2027
Conformiteitscertificaat

BESCHRIJVING

The PANASONIC ERZ-V10D182 is a high-quality varistor designed for reliable protection against overvoltage conditions in electrical systems. With a voltage rating of 1000VAC/1465VDC and a maximum current rating of 3500A, this varistor provides efficient transient voltage suppression and safeguards sensitive electronic components from damage. Its radial bulk design allows for easy installation, making it a convenient choice for various applications. With a voltage withstand strength of 1800V, this varistor ensures dependable performance even in demanding conditions. Trust PANASONIC ERZ-V10D182 to provide superior surge protection and enhance the durability of your electrical systems.

Zoekwoorden: ERZV10D182

SPECIFICATIES

Productkenmerk
Attribuutwaarde
Selecteer kenmerk
Producten gevonden: 0
Leverancier:
Panasonic
Onderdeelnr.:
ERZ-V10D182
Meeteenheid:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
8533404000
COO:
JP
ECCN:
EAR99
Standaardverpakking leverancier: Deze informatie wordt verstrekt voor klanten die de voorkeur geven aan het kopen in veelvouden van de standaardverpakkingshoeveelheid van de fabrikant. Minimale bestelhoeveelheden en vereiste bestelveelvouden worden weergegeven bij onze prijs- en beschikbaarheidsinformatie.
1000
Varistor Voltage:
1800 V
Clamping Voltage:
2970 V
Clamping Current:
25 A
Mounting:
Through Hole
Dimension:
14.4 x 16.5 x 13.5 mm
Maximum AC Voltage Rating:
1000 V
Maximum DC Voltage Rating:
1465 V
Maximum Surge Current:
3500 A
Lead Style:
Radial
Lead Pitch:
11 mm
Tolerance Voltage:
N/A
End of Life:
Definitieve bestellingen moeten worden geplaatst vóór 03-31-2027

VEELGESTELDE VRAGEN

Is ERZ-V10D182 uitgefaseerd?

Ja, ERZ-V10D182 van Panasonic is uitgefaseerd (einde levensduur: maart 2027). Master Electronics is een geautoriseerde distributeur en heeft mogelijk nog voorraad of kan een aanbevolen vervangend product aanbieden.

Is ERZ-V10D182 RoHS-conform?

Ja, ERZ-V10D182 is RoHS-conform.

Wat is de levertijd voor ERZ-V10D182?

De standaard levertijd voor ERZ-V10D182 is ongeveer 29 dagen. Voorraadhoeveelheden worden verzonden vanuit Master Electronics.

  Einde levensduur: definitieve bestellingen moeten worden geplaatst vóór 03-31-2027  

OP VOORRAAD: 0

In bestelling: 1.000   kan verzenden 1-7-27 

Minimale bestelhoeveelheid: 50

Fabriekslevertijd 29 Weken

Prijs (USD)

Aantal
Prijs per eenheid
50
$1.7118
500
$1.1208
1.000
$1.0212
3.000
$0.9418
5.000
$0.9250
8.000
$0.9226
10.000
$0.9204
15.000 +
$0.9180