help desk software
EET-HC2W471LA by panasonic
Afbeelding is ter illustratie - zie fabrikantspecificaties
Panasonic Geautoriseerde distributeur

EET-HC2W471LA

Cap Aluminum Lytic 470uF 450V 20% (35 X 45mm) Snap-In 0.388 Ohm 1740mA 2000h 105°C Bulk

Bekijk gegevensblad
RoHS-conform
Box Verpakking
Accessoires
Offerte voor programmering aanvragen
Uitgefaseerd
Conformiteitscertificaat

BESCHRIJVING

Cap Aluminum Lytic 470uF 450V 20% (35 X 45mm) Snap-In 0.388 Ohm 1740mA 2000h 105°C Bulk

Zoekwoorden: EETHC2W471LA

SPECIFICATIES

Productkenmerk
Attribuutwaarde
Selecteer kenmerk
Producten gevonden: 0
Leverancier:
Panasonic
Onderdeelnr.:
EET-HC2W471LA
Meeteenheid:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
8532220040
COO:
MY
ECCN:
EAR99
Standaardverpakking leverancier: Deze informatie wordt verstrekt voor klanten die de voorkeur geven aan het kopen in veelvouden van de standaardverpakkingshoeveelheid van de fabrikant. Minimale bestelhoeveelheden en vereiste bestelveelvouden worden weergegeven bij onze prijs- en beschikbaarheidsinformatie.
100
Verpakkingstype:
Box
Capacitance Value:
470 uF
Tolerance:
20 %
Operating Temperature:
-25 to 105 °C
Mounting:
Through Hole
Voltage:
450 VDC
Levenscyclus:
Uitgefaseerd

VEELGESTELDE VRAGEN

Is EET-HC2W471LA uitgefaseerd?

Ja, EET-HC2W471LA van Panasonic is uitgefaseerd (einde levensduur: juni 2016). Master Electronics is een geautoriseerde distributeur en heeft mogelijk nog voorraad of kan een aanbevolen vervangend product aanbieden.

Is EET-HC2W471LA RoHS-conform?

Ja, EET-HC2W471LA is RoHS-conform.

Wat is de levertijd voor EET-HC2W471LA?

De standaard levertijd voor EET-HC2W471LA is ongeveer 23 dagen. Voorraadhoeveelheden worden verzonden vanuit Master Electronics.

  Dit product is uit productie genomen, maar nog wel op voorraad

Er is momenteel geen prijs beschikbaar voor dit artikel. Klik hieronder om prijsinformatie aan te vragen. U ontvangt binnen 24-48 uur een offerte per e-mail.

Prijsinformatie aanvragen �

OP VOORRAAD: 200

Kan direct verzenden

Minimale bestelhoeveelheid: 14