help desk software
SPUN02M-12 by mean well
Afbeelding is ter illustratie - zie fabrikantspecificaties
MEAN WELL Geautoriseerde distributeur

SPUN02M-12

Isolated DC/DC Converter - 1 Output - 167mA 12V - 10.8 to 13.2V Input - 2W - SIP-7 Package - Through Hole.

Bekijk gegevensblad
RoHS-conform
Verpakking
Accessoires
Offerte voor programmering aanvragen
Conformiteitscertificaat

BESCHRIJVING

The SPUN02M-12 is isolated DC/DC converter with dimensions: 19.6 mm x 7.2 mm x 10.2 mm. Operating temperature range is from -40°C to 105°C.

Zoekwoorden: SPUN02M12

SPECIFICATIES

Productkenmerk
Attribuutwaarde
Selecteer kenmerk
Producten gevonden: 0
Leverancier:
MEAN WELL
Onderdeelnr.:
SPUN02M-12
Meeteenheid:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
8504407001
COO:
CN
ECCN:
EAR99
Standaardverpakking leverancier: Deze informatie wordt verstrekt voor klanten die de voorkeur geven aan het kopen in veelvouden van de standaardverpakkingshoeveelheid van de fabrikant. Minimale bestelhoeveelheden en vereiste bestelveelvouden worden weergegeven bij onze prijs- en beschikbaarheidsinformatie.
1

VEELGESTELDE VRAGEN

Welk product vervangt SPUN02M-12?

Het aanbevolen vervangende product voor SPUN02M-12 is SPU02M-12 van MEAN WELL, verkrijgbaar bij Master Electronics.

Is SPUN02M-12 RoHS-conform?

Ja, SPUN02M-12 is RoHS-conform.

Wat is de levertijd voor SPUN02M-12?

De standaard levertijd voor SPUN02M-12 is ongeveer 19 dagen. Voorraadhoeveelheden worden verzonden vanuit Master Electronics.

OP VOORRAAD: 269

Kan direct verzenden

Minimale bestelhoeveelheid: 5

Fabriekslevertijd 19 Weken

Prijs (USD)

Aantal
Prijs per eenheid
5
$5.96
50 +
$4.84

Tools/3D-modellen

Productgidsen