help desk software
MPS-200-24 by mean well
Afbeelding is ter illustratie - zie fabrikantspecificaties
MEAN WELL Geautoriseerde distributeur

MPS-200-24

AC/DC Power Supply - 1 Output - 24V@5.9A - 200W - Medical

Bekijk gegevensblad
RoHS-conform
Verpakking
Accessoires
Offerte voor programmering aanvragen
Uitgefaseerd
Conformiteitscertificaat

BESCHRIJVING

AC/DC Power Supply - 1 Output - 24V@5.9A - 200W - Medical

Zoekwoorden: MPS20024

SPECIFICATIES

Productkenmerk
Attribuutwaarde
Selecteer kenmerk
Producten gevonden: 0
Leverancier:
MEAN WELL
Onderdeelnr.:
MPS-200-24
Meeteenheid:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
8504409520
COO:
CN
ECCN:
EAR99
Standaardverpakking leverancier: Deze informatie wordt verstrekt voor klanten die de voorkeur geven aan het kopen in veelvouden van de standaardverpakkingshoeveelheid van de fabrikant. Minimale bestelhoeveelheden en vereiste bestelveelvouden worden weergegeven bij onze prijs- en beschikbaarheidsinformatie.
1
DC Input Voltage:
127 to 370 V
Dimension:
177.8 x 107.2 x 35.5 mm
AC Input Voltage:
90 to 264 V
Levenscyclus:
Uitgefaseerd

VEELGESTELDE VRAGEN

Is MPS-200-24 uitgefaseerd?

Ja, MPS-200-24 van Mean Well is uitgefaseerd (einde levensduur: juni 2022). Master Electronics is een geautoriseerde distributeur en heeft mogelijk nog voorraad of kan een aanbevolen vervangend product aanbieden.

Welk product vervangt MPS-200-24?

Het aanbevolen vervangende product voor MPS-200-24 is RPS-200-24 van MEAN WELL, verkrijgbaar bij Master Electronics.

Is MPS-200-24 RoHS-conform?

Ja, MPS-200-24 is RoHS-conform.

Wat is de levertijd voor MPS-200-24?

De standaard levertijd voor MPS-200-24 is ongeveer 19 dagen. Voorraadhoeveelheden worden verzonden vanuit Master Electronics.

   Dit product is niet op voorraad en kan niet worden nabesteld
  Mogelijke vervangingsopties beschikbaar.  Bekijk alternatieven