help desk software
SSI-LXR1612GD-150 by lumex
Afbeelding is ter illustratie - zie fabrikantspecificaties
Lumex Geautoriseerde distributeur

SSI-LXR1612GD-150

Indicator Panel Mount LED Mnt-Sz 0.244" Screw Green 2.2V Leads | Lumex SSI-LXR1612GD-150

Bekijk gegevensblad
RoHS-conform
Verpakking
Accessoires
Offerte voor programmering aanvragen
Conformiteitscertificaat

BESCHRIJVING

The SSI-LXR1612GD-150 is LED panel indicator with 3mm, T-1 lens size. This indicator has 60° viewing angle.

Zoekwoorden: SSILXR1612GD150

SPECIFICATIES

Productkenmerk
Attribuutwaarde
Selecteer kenmerk
Producten gevonden: 0
Leverancier:
Lumex
Onderdeelnr.:
SSI-LXR1612GD-150
Meeteenheid:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
8541410000
COO:
TH
ECCN:
EAR99
Standaardverpakking leverancier: Deze informatie wordt verstrekt voor klanten die de voorkeur geven aan het kopen in veelvouden van de standaardverpakkingshoeveelheid van de fabrikant. Minimale bestelhoeveelheden en vereiste bestelveelvouden worden weergegeven bij onze prijs- en beschikbaarheidsinformatie.
100

VEELGESTELDE VRAGEN

Is SSI-LXR1612GD-150 RoHS-conform?

Ja, SSI-LXR1612GD-150 is RoHS-conform.

Wat is de levertijd voor SSI-LXR1612GD-150?

De standaard levertijd voor SSI-LXR1612GD-150 is ongeveer 11 dagen. Voorraadhoeveelheden worden verzonden vanuit Master Electronics.

OP VOORRAAD: 2.094

Kan direct verzenden

Minimale bestelhoeveelheid: 100

Meerdere: 100

Fabriekslevertijd 11 Weken

Prijs (USD)

Aantal
Prijs per eenheid
100
$2.07
300
$2.03
500
$1.79
1.000
$1.66
2.500
$1.65
5.000
$1.51
7.500
$1.50
10.000 +
$1.49

Tools/3D-modellen

Productgidsen