help desk software
VAD1B60B-00000-000 by littelfuse / carling technologies
Afbeelding is ter illustratie - zie fabrikantspecificaties
Littelfuse / Carling Technologies Geautoriseerde distributeur

VAD1B60B-00000-000

Rocker Switch - DPST - On-Off - 20A 12VDC - Actuator Arm (Cap Required) - 12VAC/DC Incandescent Illumination - 0.250" (6.3mm) Quick Connect. ...

Bekijk gegevensblad
RoHS-conform
Verpakking
Accessoires
Offerte voor programmering aanvragen
Conformiteitscertificaat

BESCHRIJVING

The VAD1B60B-00000-000 from Carling Technologies is panel mount, double pole single throw (DPST) rocker switch with On-Off switch function and 0.250" (6.3mm) quick connect termination. This rocker switch has actuator arm (cap required) and 12VAC/DC incandescent illumination. The VAD1B60B-00000-000 has 20A current rating and 12VDC voltage rating. Operating temperature range is from -40°C to 85°C.

Zoekwoorden: VAD1B60B00000000

SPECIFICATIES

Productkenmerk
Attribuutwaarde
Selecteer kenmerk
Producten gevonden: 0
Leverancier:
Littelfuse / Carling Technologies
Onderdeelnr.:
VAD1B60B-00000-000
Alias/ook bekend als:
RCV-37110975
Meeteenheid:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
8536509040
COO:
MX
ECCN:
EAR99
Standaardverpakking leverancier: Deze informatie wordt verstrekt voor klanten die de voorkeur geven aan het kopen in veelvouden van de standaardverpakkingshoeveelheid van de fabrikant. Minimale bestelhoeveelheden en vereiste bestelveelvouden worden weergegeven bij onze prijs- en beschikbaarheidsinformatie.
100

VEELGESTELDE VRAGEN

Welk product vervangt VAD1B60B-00000-000?

Het aanbevolen vervangende product voor VAD1B60B-00000-000 is RCV-37110975 van Littelfuse / Carling Technologies, verkrijgbaar bij Master Electronics.

Is VAD1B60B-00000-000 RoHS-conform?

Ja, VAD1B60B-00000-000 is RoHS-conform.

Wat is de levertijd voor VAD1B60B-00000-000?

De standaard levertijd voor VAD1B60B-00000-000 is ongeveer 8 dagen. Voorraadhoeveelheden worden verzonden vanuit Master Electronics.

OP VOORRAAD: 352

Verzending today, als u bestelt in

Minimale bestelhoeveelheid: 5

Fabriekslevertijd 8 Weken

Prijs (USD)

Aantal
Prijs per eenheid
5
$10.60
25
$10.36
50
$10.03
100
$9.87
300
$9.81
500
$9.79
1.000 +
$9.52