help desk software
RCV-00009022 by littelfuse / carling technologies
Afbeelding is ter illustratie - zie fabrikantspecificaties
Littelfuse / Carling Technologies Geautoriseerde distributeur

RCV-00009022

Use replacement - Bulk packaged instead of 1 per bag. ...

Bekijk gegevensblad
RoHS-conform
Verpakking
Accessoires
Offerte voor programmering aanvragen
Uitgefaseerd en vervangen
Conformiteitscertificaat

BESCHRIJVING

The V6D2GHNB-AAC00-000 from Carling Technologies is panel mount, single pole double throw (SPDT) rocker switch with On-Off-On switch function and 0.250" (6.3mm) quick connect termination. This rocker switch has black convex (reverse V) actuator and 12VDC amber/green LED illumination. The V6D2GHNB-AAC00-000 has 20A current rating and 12VDC voltage rating. Operating temperature range is from -40°C to 85°C.

Zoekwoorden: RCV00009022

SPECIFICATIES

Productkenmerk
Attribuutwaarde
Selecteer kenmerk
Producten gevonden: 0
Leverancier:
Littelfuse / Carling Technologies
Onderdeelnr.:
RCV-00009022
Meeteenheid:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
8536509040
COO:
MX
ECCN:
EAR99
Standaardverpakking leverancier: Deze informatie wordt verstrekt voor klanten die de voorkeur geven aan het kopen in veelvouden van de standaardverpakkingshoeveelheid van de fabrikant. Minimale bestelhoeveelheden en vereiste bestelveelvouden worden weergegeven bij onze prijs- en beschikbaarheidsinformatie.
100
Levenscyclus:
Uitgefaseerd en vervangen

VEELGESTELDE VRAGEN

Is RCV-00009022 uitgefaseerd?

Ja, RCV-00009022 van Littelfuse / Carling Technologies is uitgefaseerd. Master Electronics is een geautoriseerde distributeur en heeft mogelijk nog voorraad of kan een aanbevolen vervangend product aanbieden.

Welk product vervangt RCV-00009022?

Het aanbevolen vervangende product voor RCV-00009022 is V6D2GHNB-AAC00-000 van Littelfuse / Carling Technologies, verkrijgbaar bij Master Electronics.

Is RCV-00009022 RoHS-conform?

Ja, RCV-00009022 is RoHS-conform.

Wat is de levertijd voor RCV-00009022?

De standaard levertijd voor RCV-00009022 is ongeveer 8 dagen. Voorraadhoeveelheden worden verzonden vanuit Master Electronics.

  Dit product is uit productie genomen, maar nog wel op voorraad

OP VOORRAAD: 61

Verzending today, als u bestelt in

Minimale bestelhoeveelheid: 5

Prijs (USD)

Aantal
Prijs per eenheid
5
$17.95
10
$15.78
25
$14.85
50
$14.70
100
$13.64
300
$13.60
500 +
$13.57

Tools/3D-modellen

Productgidsen