help desk software
LTILA51-6S-BL-GN-NBL/12V by littelfuse / carling technologies
Afbeelding is ter illustratie - zie fabrikantspecificaties
Littelfuse / Carling Technologies Geautoriseerde distributeur

LTILA51-6S-BL-GN-NBL/12V

Switch Rocker ON None OFF SPST Quick Connect Curved/Smooth Face Gloss Rocker 15A 250VAC 28VDC 559.27VA 100000Cycles

Bekijk gegevensblad
RoHS-conform
Verpakking
Accessoires
Offerte voor programmering aanvragen
Conformiteitscertificaat

BESCHRIJVING

Switch Rocker ON None OFF SPST Quick Connect Curved/Smooth Face Gloss Rocker 15A 250VAC 28VDC 559.27VA 100000Cycles

Zoekwoorden: LTILA516SBLGNNBL12V

SPECIFICATIES

Productkenmerk
Attribuutwaarde
Selecteer kenmerk
Producten gevonden: 0
Leverancier:
Littelfuse / Carling Technologies
Onderdeelnr.:
LTILA51-6S-BL-GN-NBL/12V
Alias/ook bekend als:
RLL-48308043
Meeteenheid:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
8536509040
COO:
MX
ECCN:
EAR99
Standaardverpakking leverancier: Deze informatie wordt verstrekt voor klanten die de voorkeur geven aan het kopen in veelvouden van de standaardverpakkingshoeveelheid van de fabrikant. Minimale bestelhoeveelheden en vereiste bestelveelvouden worden weergegeven bij onze prijs- en beschikbaarheidsinformatie.
100
Mounting:
Panel Mount
Pole Throw Configuration:
1P1T (SPST)
Switch Configuration:
OFF None ON
Contact Rating @ Voltage:
559.27 A
Actuator Style:
Curved/Smooth Face Gloss Rocker
Actuator Color:
Black
Bezel Color:
Black
Illumination:
Green,Incandescent Lamp
Terminal Type:
Quick Connect
Body Orientation:
Straight

VEELGESTELDE VRAGEN

Welk product vervangt LTILA51-6S-BL-GN-NBL/12V?

Het aanbevolen vervangende product voor LTILA51-6S-BL-GN-NBL/12V is RLL-48308043 van Littelfuse / Carling Technologies, verkrijgbaar bij Master Electronics.

Is LTILA51-6S-BL-GN-NBL/12V RoHS-conform?

Ja, LTILA51-6S-BL-GN-NBL/12V is RoHS-conform.

Wat is de levertijd voor LTILA51-6S-BL-GN-NBL/12V?

De standaard levertijd voor LTILA51-6S-BL-GN-NBL/12V is ongeveer 12 dagen. Voorraadhoeveelheden worden verzonden vanuit Master Electronics.

OP VOORRAAD: 48

Verzending today, als u bestelt in

MOQ voor voorraadhoeveelheid: 5

MOQ voor niet-voorraadhoeveelheid: 25

Fabriekslevertijd 12 Weken

Prijs (USD)

Aantal
Prijs per eenheid
5
$15.53
10
$13.33
25
$11.99
50
$11.43
75
$11.08
100 +
$10.96