help desk software
EYECAP-SIT(B)25B by eyecap international
EyeCap International Geautoriseerde distributeur

EYECAP-SIT(B)25B

Safety Cap for Comp Lug Terminals 6 AWG - Blue Band turns White w/Temp Rise

RoHS-conform
Verpakking
Accessoires
Offerte voor programmering aanvragen
Conformiteitscertificaat

BESCHRIJVING

Safety Cap for Comp Lug Terminals 6 AWG - Blue Band turns White w/Temp Rise

Zoekwoorden: EYECAPSITB25B

SPECIFICATIES

Productkenmerk
Attribuutwaarde
Selecteer kenmerk
Producten gevonden: 0
Leverancier:
EyeCap International
Onderdeelnr.:
EYECAP-SIT(B)25B
Meeteenheid:
Per Each
RoHS:
Yes
Standaardverpakking leverancier: Deze informatie wordt verstrekt voor klanten die de voorkeur geven aan het kopen in veelvouden van de standaardverpakkingshoeveelheid van de fabrikant. Minimale bestelhoeveelheden en vereiste bestelveelvouden worden weergegeven bij onze prijs- en beschikbaarheidsinformatie.
100

VEELGESTELDE VRAGEN

Welk product vervangt EYECAP-SIT(B)25B?

Het aanbevolen vervangende product voor EYECAP-SIT(B)25B is B25B van EyeCap International, verkrijgbaar bij Master Electronics.

Is EYECAP-SIT(B)25B RoHS-conform?

Ja, EYECAP-SIT(B)25B is RoHS-conform.

Wat is de levertijd voor EYECAP-SIT(B)25B?

De standaard levertijd voor EYECAP-SIT(B)25B is ongeveer 9 dagen. Voorraadhoeveelheden worden verzonden vanuit Master Electronics.

OP VOORRAAD: 0

Fabriekslevertijd 9 Weken

Tools/3D-modellen