Alternative Packaging
ROHs Equivalent
BK/PCH-1 by eaton electronics / bussmann
Afbeelding is ter illustratie - zie fabrikantspecificaties
Eaton Electronics / Bussmann Geautoriseerde distributeur

BK/PCH-1

Fuse Subminiature Non-Time Delay Acting 1A 250V Radial 8.89 X 4.67 X 8.76mm Plastic

Bekijk gegevensblad Stel een vraag aan het gegevensblad
Niet RoHS-conform
Bulk Verpakking
Accessoires
Offerte voor programmering aanvragen
Uitgefaseerd en vervangen
Conformiteitscertificaat

BESCHRIJVING

Fuse Subminiature Non-Time Delay Acting 1A 250V Radial 8.89 X 4.67 X 8.76mm Plastic

Zoekwoorden: BKPCH1

SPECIFICATIES

Productkenmerk
Attribuutwaarde
Selecteer kenmerk
Producten gevonden: 0
Leverancier:
Eaton Electronics / Bussmann
Onderdeelnr.:
BK/PCH-1
Meeteenheid:
Per Each
RoHS:
No
HTS:
8536100040
COO:
US
ECCN:
EAR99
Standaardverpakking van de leverancier: Het aantal artikelen, de lengte, het gewicht of het volume in de originele verpakking van de leverancier voor efficiënte opslag, verwerking en distributie.
100
Verpakkingstype:
Bulk
Type:
Subminiature
Fuse Size:
8.89 x 4.67 x 8.76 mm
Acting:
Non-Time Delay
Current Rating:
1 A
Maximum AC Voltage Rating:
250 V
Maximum DC Voltage Rating:
450 V
Fuse Material:
Plastic
Mounting:
Through Hole
Levenscyclus:
Uitgefaseerd en vervangen

VEELGESTELDE VRAGEN

Is BK/PCH-1 uitgefaseerd?

Ja, BK/PCH-1 van Eaton Electronics / Bussmann is uitgefaseerd. Master Electronics is een geautoriseerde distributeur en heeft mogelijk nog voorraad of kan een aanbevolen vervangend product aanbieden.

Is BK/PCH-1 RoHS-conform?

Nee, BK/PCH-1 is niet RoHS-conform.

Wat is de levertijd voor BK/PCH-1?

De standaard levertijd voor BK/PCH-1 is ongeveer 15 weken. Voorraadhoeveelheden worden verzonden vanuit Master Electronics.

  Dit product is niet op voorraad en kan niet worden nabesteld
  Verschillende verpakkingsopties beschikbaar.  Bekijk alternatieven
  Dit product is NIET RoHS-conform.  Bekijk alternatieven

Tools/3D-modellen

Productgidsen