help desk software
ULP40-1012 by bel power solutions
Afbeelding is ter illustratie - zie fabrikantspecificaties
Bel Power Solutions Geautoriseerde distributeur

ULP40-1012

POWER SUPPLY ULP40-1012 ...

Bekijk gegevensblad
RoHS-conform
Verpakking
Accessoires
Offerte voor programmering aanvragen
Conformiteitscertificaat

BESCHRIJVING

The BEL POWER SOLUTIONS ULP40-1012 is a highly efficient and reliable power supply designed for a wide range of industrial and commercial applications. This model features a compact design, making it ideal for installations where space is limited. It delivers a consistent 12V DC output with a power rating of up to 40 watts, ensuring dependable performance for all your electronic devices. The ULP40-1012 boasts advanced protection features, including over-voltage, over-current, and short-circuit protection, ensuring safe and stable operation. Its energy-efficient design not only helps reduce operational costs but also minimizes environmental impact. Perfect for use in automation systems, process control, and other demanding environments, the ULP40-1012 represents the perfect balance of performance, durability, and efficiency.

Zoekwoorden: ULP401012

SPECIFICATIES

Productkenmerk
Attribuutwaarde
Selecteer kenmerk
Producten gevonden: 0
Leverancier:
Bel Power Solutions
Onderdeelnr.:
ULP40-1012
Meeteenheid:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
85044090
COO:
IN
ECCN:
EAR99
Standaardverpakking leverancier: Deze informatie wordt verstrekt voor klanten die de voorkeur geven aan het kopen in veelvouden van de standaardverpakkingshoeveelheid van de fabrikant. Minimale bestelhoeveelheden en vereiste bestelveelvouden worden weergegeven bij onze prijs- en beschikbaarheidsinformatie.
128

VEELGESTELDE VRAGEN

Welk product vervangt ULP40-1012?

Het aanbevolen vervangende product voor ULP40-1012 is ABC41-1T12L van Bel Power Solutions, verkrijgbaar bij Master Electronics.

Is ULP40-1012 RoHS-conform?

Ja, ULP40-1012 is RoHS-conform.

Wat is de levertijd voor ULP40-1012?

De standaard levertijd voor ULP40-1012 is ongeveer 20 dagen. Voorraadhoeveelheden worden verzonden vanuit Master Electronics.

  Mogelijke vervangingsopties beschikbaar.  Bekijk alternatieven

OP VOORRAAD: 39

Kan direct verzenden

MOQ voor niet-voorraadhoeveelheid: 32

Fabriekslevertijd 20 Weken

Prijs (USD)

Aantal
Prijs per eenheid
1
$53.83
10
$34.29
25
$32.58
32
$31.47
64
$29.40
96
$29.33
128 +
$28.64

Tools/3D-modellen

Productgidsen