help desk software
ABC201-1T24G by bel power solutions
Afbeelding is ter illustratie - zie fabrikantspecificaties
Bel Power Solutions Geautoriseerde distributeur

ABC201-1T24G

AC-DC Power Supply - 200W - Input: 90 to 264 VAC - Output: 24 VDC - Screw Terminals - Open Frame - Chassis Mount

Bekijk gegevensblad
RoHS-conform
Verpakking
Accessoires
Offerte voor programmering aanvragen
Uitgefaseerd
Conformiteitscertificaat

BESCHRIJVING

AC-DC Power Supply - 200W - Input: 90 to 264 VAC - Output: 24 VDC - Screw Terminals - Open Frame - Chassis Mount

Zoekwoorden: ABC2011T24G

SPECIFICATIES

Productkenmerk
Attribuutwaarde
Selecteer kenmerk
Producten gevonden: 0
Leverancier:
Bel Power Solutions
Onderdeelnr.:
ABC201-1T24G
Meeteenheid:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
85044090
COO:
CN
ECCN:
EAR99
Standaardverpakking leverancier: Deze informatie wordt verstrekt voor klanten die de voorkeur geven aan het kopen in veelvouden van de standaardverpakkingshoeveelheid van de fabrikant. Minimale bestelhoeveelheden en vereiste bestelveelvouden worden weergegeven bij onze prijs- en beschikbaarheidsinformatie.
1
AC Input Voltage:
90 to 264 V
Dimension:
127 x 76.2 x 38.1 mm
DC Input Voltage:
120 to 390 V
Levenscyclus:
Uitgefaseerd

VEELGESTELDE VRAGEN

Is ABC201-1T24G uitgefaseerd?

Ja, ABC201-1T24G van Bel Power Solutions is uitgefaseerd (einde levensduur: maart 2024). Master Electronics is een geautoriseerde distributeur en heeft mogelijk nog voorraad of kan een aanbevolen vervangend product aanbieden.

Welk product vervangt ABC201-1T24G?

Het aanbevolen vervangende product voor ABC201-1T24G is LFWLT200-1003 van Bel Power Solutions, verkrijgbaar bij Master Electronics.

Is ABC201-1T24G RoHS-conform?

Ja, ABC201-1T24G is RoHS-conform.

Wat is de levertijd voor ABC201-1T24G?

De standaard levertijd voor ABC201-1T24G is ongeveer 70 dagen. Voorraadhoeveelheden worden verzonden vanuit Master Electronics.

  Dit product is uit productie genomen, maar nog wel op voorraad
  Mogelijke vervangingsopties beschikbaar.  Bekijk alternatieven

OP VOORRAAD: 53

Kan direct verzenden

Minimale bestelhoeveelheid: 2

Prijs (USD)

Aantal
Prijs per eenheid
2
$93.74
4
$92.00
8
$90.28
15
$88.52
42 +
$86.79