help desk software
ASGTX-P-122.880MHZ-2 by abracon
Abracon Geautoriseerde distributeur

ASGTX-P-122.880MHZ-2

Xtal Osc Vctcxo 122.8800Mhz Lvpe/Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon ASGTX-P-122.880MHZ-2

Bekijk gegevensblad
RoHS-conform
BULK Verpakking
Accessoires
Offerte voor programmering aanvragen
Conformiteitscertificaat

BESCHRIJVING

Xtal Osc Vctcxo 122.8800Mhz Lvpe/Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon ASGTX-P-122.880MHZ-2

Zoekwoorden: ASGTXP122880MHZ2

SPECIFICATIES

Productkenmerk
Attribuutwaarde
Selecteer kenmerk
Producten gevonden: 0
Leverancier:
Abracon
Onderdeelnr.:
ASGTX-P-122.880MHZ-2
Meeteenheid:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
8541600060
COO:
US
ECCN:
EAR99
Standaardverpakking leverancier: Deze informatie wordt verstrekt voor klanten die de voorkeur geven aan het kopen in veelvouden van de standaardverpakkingshoeveelheid van de fabrikant. Minimale bestelhoeveelheden en vereiste bestelveelvouden worden weergegeven bij onze prijs- en beschikbaarheidsinformatie.
1
Verpakkingstype:
BULK

VEELGESTELDE VRAGEN

Is ASGTX-P-122.880MHZ-2 RoHS-conform?

Ja, ASGTX-P-122.880MHZ-2 is RoHS-conform.

Wat is de levertijd voor ASGTX-P-122.880MHZ-2?

De standaard levertijd voor ASGTX-P-122.880MHZ-2 is ongeveer 4 dagen. Voorraadhoeveelheden worden verzonden vanuit Master Electronics.

OP VOORRAAD: 0

Fabriekslevertijd 4 Weken

Prijs (USD)

Aantal
Prijs per eenheid
1
$74.48
5
$64.25
10
$58.21
25
$55.71
50
$49.19
100
$43.52
250 +
$42.95

Tools/3D-modellen

Productgidsen