help desk software
ABBTM-NVC-MDCS42A by abracon
Afbeelding is ter illustratie - zie fabrikantspecificaties
Abracon Geautoriseerde distributeur

ABBTM-NVC-MDCS42A

Bluetooth Class II 3.3V 32-Pin Tray1697

Bekijk gegevensblad
RoHS-conform
Verpakking
Accessoires
Offerte voor programmering aanvragen
Uitgefaseerd
Conformiteitscertificaat

BESCHRIJVING

Bluetooth Class II 3.3V 32-Pin Tray1697

Zoekwoorden: ABBTMNVCMDCS42A

SPECIFICATIES

Productkenmerk
Attribuutwaarde
Selecteer kenmerk
Producten gevonden: 0
Leverancier:
Abracon
Onderdeelnr.:
ABBTM-NVC-MDCS42A
Meeteenheid:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
8517620090
ECCN:
EAR99
Standaardverpakking leverancier: Deze informatie wordt verstrekt voor klanten die de voorkeur geven aan het kopen in veelvouden van de standaardverpakkingshoeveelheid van de fabrikant. Minimale bestelhoeveelheden en vereiste bestelveelvouden worden weergegeven bij onze prijs- en beschikbaarheidsinformatie.
1
Dimension:
25.8 x 13.4 x 2.21366mmmm
Levenscyclus:
Uitgefaseerd

VEELGESTELDE VRAGEN

Is ABBTM-NVC-MDCS42A uitgefaseerd?

Ja, ABBTM-NVC-MDCS42A van Abracon is uitgefaseerd. Master Electronics is een geautoriseerde distributeur en heeft mogelijk nog voorraad of kan een aanbevolen vervangend product aanbieden.

Is ABBTM-NVC-MDCS42A RoHS-conform?

Ja, ABBTM-NVC-MDCS42A is RoHS-conform.

Wat is de levertijd voor ABBTM-NVC-MDCS42A?

De standaard levertijd voor ABBTM-NVC-MDCS42A is ongeveer 9 dagen. Voorraadhoeveelheden worden verzonden vanuit Master Electronics.

  Dit product is uit productie genomen, maar nog wel op voorraad

Er is momenteel geen prijs beschikbaar voor dit artikel. Klik hieronder om prijsinformatie aan te vragen. U ontvangt binnen 24-48 uur een offerte per e-mail.

Prijsinformatie aanvragen �

OP VOORRAAD: 83

Kan direct verzenden

Minimale bestelhoeveelheid: 4

Tools/3D-modellen

Productgidsen