help desk software
NHD-24064WG-AFML-VZ# by newhaven display
Afbeelding is ter illustratie - zie fabrikantspecificaties
Newhaven Display Geautoriseerde distributeur

NHD-24064WG-AFML-VZ#

LCD Graphic Display

Bekijk gegevensblad
RoHS-conform
Box Verpakking
Accessoires
Offerte voor programmering aanvragen
Uitgefaseerd
Conformiteitscertificaat

BESCHRIJVING

LCD Graphic Display

Zoekwoorden: NHD24064WGAFMLVZ

SPECIFICATIES

Productkenmerk
Attribuutwaarde
Selecteer kenmerk
Producten gevonden: 0
Leverancier:
Newhaven Display
Onderdeelnr.:
NHD-24064WG-AFML-VZ#
Meeteenheid:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
8531200020
COO:
CN
ECCN:
EAR99
Standaardverpakking leverancier: Deze informatie wordt verstrekt voor klanten die de voorkeur geven aan het kopen in veelvouden van de standaardverpakkingshoeveelheid van de fabrikant. Minimale bestelhoeveelheden en vereiste bestelveelvouden worden weergegeven bij onze prijs- en beschikbaarheidsinformatie.
1
Verpakkingstype:
Box
Display Format:
240 x 64 Pixels
Resolution Standard:
N/A
LCD Type:
STN
Display Mode:
Transmissive (-)
Backlight:
LED - White
Active Area:
127.16 x 33.88 mm
Dimension:
188.5 x 65.0 x 14.3 mm
Interface:
8-Bit Parallel
Supply Voltage:
5 V
Touchscreen:
No
Operating Temperature:
-20 to 70 °C
Levenscyclus:
Uitgefaseerd

VEELGESTELDE VRAGEN

Is NHD-24064WG-AFML-VZ# uitgefaseerd?

Ja, NHD-24064WG-AFML-VZ# van Newhaven Display is uitgefaseerd. Master Electronics is een geautoriseerde distributeur en heeft mogelijk nog voorraad of kan een aanbevolen vervangend product aanbieden.

Welk product vervangt NHD-24064WG-AFML-VZ#?

Het aanbevolen vervangende product voor NHD-24064WG-AFML-VZ# is NHD-24064WG-ATMI-VZ# van Newhaven Display, verkrijgbaar bij Master Electronics.

Is NHD-24064WG-AFML-VZ# RoHS-conform?

Ja, NHD-24064WG-AFML-VZ# is RoHS-conform.

Wat is de levertijd voor NHD-24064WG-AFML-VZ#?

De standaard levertijd voor NHD-24064WG-AFML-VZ# is ongeveer 32 dagen. Voorraadhoeveelheden worden verzonden vanuit Master Electronics.

   Dit product is niet op voorraad en kan niet worden nabesteld
  Mogelijke vervangingsopties beschikbaar.  Bekijk alternatieven

Tools/3D-modellen

Productgidsen