help desk software
NC6FP-BAG-1 by neutrik
Afbeelding is ter illustratie - zie fabrikantspecificaties
NEUTRIK Geautoriseerde distributeur

NC6FP-BAG-1

P Series - 6 pole female receptacle - solder contacts, black metal housing - silver contacts Smallest available traditional style metal panel mount connector with large solder cups for ease hard wiring.

Bekijk gegevensblad
RoHS-conform
Verpakking
Accessoires
Offerte voor programmering aanvragen
Uitgefaseerd en vervangen
Conformiteitscertificaat

BESCHRIJVING

P Series - 6 pole female receptacle - solder contacts, black metal housing - silver contacts Smallest available traditional style metal panel mount connector with large solder cups for ease hard wiring.

Zoekwoorden: NC6FPBAG1

SPECIFICATIES

Productkenmerk
Attribuutwaarde
Selecteer kenmerk
Producten gevonden: 0
Leverancier:
NEUTRIK
Onderdeelnr.:
NC6FP-BAG-1
Meeteenheid:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
8536694030
COO:
LI
ECCN:
EAR99
Standaardverpakking leverancier: Deze informatie wordt verstrekt voor klanten die de voorkeur geven aan het kopen in veelvouden van de standaardverpakkingshoeveelheid van de fabrikant. Minimale bestelhoeveelheden en vereiste bestelveelvouden worden weergegeven bij onze prijs- en beschikbaarheidsinformatie.
1
Type:
XLR Connector
Gender:
F
Body Orientation:
Straight
Mounting:
Panel Mount
Number of Contacts:
6
Termination Method:
Solder
Levenscyclus:
Uitgefaseerd en vervangen

VEELGESTELDE VRAGEN

Is NC6FP-BAG-1 uitgefaseerd?

Ja, NC6FP-BAG-1 van Neutrik is uitgefaseerd (einde levensduur: april 2023). Master Electronics is een geautoriseerde distributeur en heeft mogelijk nog voorraad of kan een aanbevolen vervangend product aanbieden.

Welk product vervangt NC6FP-BAG-1?

Het aanbevolen vervangende product voor NC6FP-BAG-1 is NC6FP-1 van NEUTRIK, verkrijgbaar bij Master Electronics.

Is NC6FP-BAG-1 RoHS-conform?

Ja, NC6FP-BAG-1 is RoHS-conform.

Wat is de levertijd voor NC6FP-BAG-1?

De standaard levertijd voor NC6FP-BAG-1 is ongeveer 3 dagen. Voorraadhoeveelheden worden verzonden vanuit Master Electronics.

  Dit product is uit productie genomen, maar nog wel op voorraad

OP VOORRAAD: 1.300

Verzending today, als u bestelt in

Minimale bestelhoeveelheid: 5

Prijs (USD)

Aantal
Prijs per eenheid
5
$21.28
20 +
$17.55

Tools/3D-modellen

Productgidsen