MCP1253T-33X50I/MS
Charge Pump STPUP/STPDN 3.3V/5V 150mA Automotive 8-Pin MSOP T/R ...
BESCHRIJVING
The MICROCHIP TECH. MCP1253T-33X50I/MS is a high-performance charge pump designed for automotive applications. This device features a step-up and step-down (STPUP/STPDN) function and operates at both 3.3V and 5V with a maximum current output of 150mA. It comes in an 8-pin MSOP package, making it suitable for space-constrained designs. The MCP1253T-33X50I/MS is ideal for automotive applications where efficient voltage conversion is required.
Zoekwoorden: MCP1253T33X50IMS
SPECIFICATIES
VEELGESTELDE VRAGEN
Is MCP1253T-33X50I/MS uitgefaseerd?
Ja, MCP1253T-33X50I/MS van Microchip Technology is uitgefaseerd (einde levensduur: april 2027). Master Electronics is een geautoriseerde distributeur en heeft mogelijk nog voorraad of kan een aanbevolen vervangend product aanbieden.
Welk product vervangt MCP1253T-33X50I/MS?
Het aanbevolen vervangende product voor MCP1253T-33X50I/MS is MCP1256T-E/UN van Microchip Technology, verkrijgbaar bij Master Electronics.
Is MCP1253T-33X50I/MS RoHS-conform?
Ja, MCP1253T-33X50I/MS is RoHS-conform.
Wat is de levertijd voor MCP1253T-33X50I/MS?
De standaard levertijd voor MCP1253T-33X50I/MS is ongeveer 4 dagen. Voorraadhoeveelheden worden verzonden vanuit Master Electronics.
OP VOORRAAD: 0
Fabrieksvoorraad: 5.104 kan verzenden 9-7-26
Minimale bestelhoeveelheid: 250
Fabriekslevertijd 4 Weken kan verzenden 9-23-26
English
中文 / 汉语
Deutsch
Español
Nederlands
