MES30C-2P1J by mean well
Afbeelding is ter illustratie - zie fabrikantspecificaties
MEAN WELL Geautoriseerde distributeur

MES30C-2P1J

AC/DC Adapter - Desktop - 30 Watts: 9V @ 3.33A - IEC 320-C6 Inlet - Medical

Bekijk gegevensblad Stel een vraag aan het gegevensblad
RoHS-conform
Verpakking
Accessoires
Offerte voor programmering aanvragen
Uitgefaseerd en vervangen
Conformiteitscertificaat

BESCHRIJVING

AC/DC Adapter - Desktop - 30 Watts: 9V @ 3.33A - IEC 320-C6 Inlet - Medical

Zoekwoorden: MES30C2P1J

SPECIFICATIES

Productkenmerk
Attribuutwaarde
Selecteer kenmerk
Producten gevonden: 0
Leverancier:
MEAN WELL
Onderdeelnr.:
MES30C-2P1J
Meeteenheid:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
8504409510
COO:
TW
ECCN:
EAR99
Standaardverpakking van de leverancier: Het aantal artikelen, de lengte, het gewicht of het volume in de originele verpakking van de leverancier voor efficiënte opslag, verwerking en distributie.
1
CoC Tier:
No
Adapter Color:
Black
Dimension:
108 x 67 x 36 mm
DC Input Voltage:
135 to 370
AC Input Current - Typical:
Not Specified
AC Input Voltage:
90 to 264
AC Input Current - Maximum:
0.58A
Levenscyclus:
Uitgefaseerd en vervangen

VEELGESTELDE VRAGEN

Is MES30C-2P1J uitgefaseerd?

Ja, MES30C-2P1J van Mean Well is uitgefaseerd. Master Electronics is een geautoriseerde distributeur en heeft mogelijk nog voorraad of kan een aanbevolen vervangend product aanbieden.

Welk product vervangt MES30C-2P1J?

Het aanbevolen vervangende product voor MES30C-2P1J is GSM40B09-P1J van MEAN WELL, verkrijgbaar bij Master Electronics.

Is MES30C-2P1J RoHS-conform?

Ja, MES30C-2P1J is RoHS-conform.

Wat is de levertijd voor MES30C-2P1J?

De standaard levertijd voor MES30C-2P1J is ongeveer 19 weken. Voorraadhoeveelheden worden verzonden vanuit Master Electronics.

  Dit product is niet op voorraad en kan niet worden nabesteld

Tools/3D-modellen

Productgidsen