EPP-400-48
400W Switching Power Supply with PFC function. 48VDC Output ...
BESCHRIJVING
The MEAN WELL EPP-400-48 is a high-performance 400W switching power supply with power factor correction (PFC) function. This power supply is specifically designed to deliver a stable and efficient 48VDC output. With its advanced PFC technology, it ensures energy efficiency and minimizes harmonic distortion. The EPP-400-48 is ideal for various industrial applications that require a reliable and powerful power supply.
Zoekwoorden: EPP40048
SPECIFICATIES
VEELGESTELDE VRAGEN
Is EPP-400-48 uitgefaseerd?
Ja, EPP-400-48 van Mean Well is uitgefaseerd (einde levensduur: december 2026). Master Electronics is een geautoriseerde distributeur en heeft mogelijk nog voorraad of kan een aanbevolen vervangend product aanbieden.
Welk product vervangt EPP-400-48?
Het aanbevolen vervangende product voor EPP-400-48 is LOP-400-48 van MEAN WELL, verkrijgbaar bij Master Electronics.
Is EPP-400-48 RoHS-conform?
Ja, EPP-400-48 is RoHS-conform.
Wat is de levertijd voor EPP-400-48?
De standaard levertijd voor EPP-400-48 is ongeveer 19 dagen. Voorraadhoeveelheden worden verzonden vanuit Master Electronics.
OP VOORRAAD: 235
Kan direct verzenden
Fabriekslevertijd 19 Weken
English
中文 / 汉语
Deutsch
Español
Nederlands
