help desk software
SSF-LXH100MGD by lumex
Afbeelding is ter illustratie - zie fabrikantspecificaties
Lumex Geautoriseerde distributeur

SSF-LXH100MGD

LED Uni-Color Green 565nm 2-Pin

Bekijk gegevensblad
RoHS-conform
Verpakking
Accessoires
Offerte voor programmering aanvragen
Conformiteitscertificaat

BESCHRIJVING

LED Uni-Color Green 565nm 2-Pin

Zoekwoorden: SSFLXH100MGD

SPECIFICATIES

Productkenmerk
Attribuutwaarde
Selecteer kenmerk
Producten gevonden: 0
Leverancier:
Lumex
Onderdeelnr.:
SSF-LXH100MGD
Meeteenheid:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
8536694040
COO:
CN
ECCN:
EAR99
Standaardverpakking leverancier: Deze informatie wordt verstrekt voor klanten die de voorkeur geven aan het kopen in veelvouden van de standaardverpakkingshoeveelheid van de fabrikant. Minimale bestelhoeveelheden en vereiste bestelveelvouden worden weergegeven bij onze prijs- en beschikbaarheidsinformatie.
1
Dimension:
14.2 x 6.9 x 6 mm
Color Temperature:
N/A
Dominant Wavelength:
N/A
Color:
Green
Category:
Standard LED

VEELGESTELDE VRAGEN

Is SSF-LXH100MGD uitgefaseerd?

Ja, SSF-LXH100MGD van Lumex is uitgefaseerd (einde levensduur: september 2010). Master Electronics is een geautoriseerde distributeur en heeft mogelijk nog voorraad of kan een aanbevolen vervangend product aanbieden.

Is SSF-LXH100MGD RoHS-conform?

Ja, SSF-LXH100MGD is RoHS-conform.

Wat is de levertijd voor SSF-LXH100MGD?

De standaard levertijd voor SSF-LXH100MGD is ongeveer 12 dagen. Voorraadhoeveelheden worden verzonden vanuit Master Electronics.

OP VOORRAAD: 0

In bestelling: 5.000   kan verzenden 9-28-26 

Minimale bestelhoeveelheid: 250

Fabriekslevertijd 12 Weken

Prijs (USD)

Aantal
Prijs per eenheid
250
$0.1709
1.000
$0.1635
2.500
$0.1586
5.000
$0.1549
7.500
$0.1527
25.000
$0.1463
50.000
$0.1426
100.000 +
$0.1394

Tools/3D-modellen

Productgidsen