help desk software
LLP-LXC010301S-10 by lumex
Afbeelding is ter illustratie - zie fabrikantspecificaties
Lumex Geautoriseerde distributeur

LLP-LXC010301S-10

Light Pipe

Bekijk gegevensblad
RoHS-conform
Verpakking
Accessoires
Offerte voor programmering aanvragen
Uitgefaseerd en vervangen
Conformiteitscertificaat

BESCHRIJVING

Light Pipe

Zoekwoorden: LLPLXC010301S10

SPECIFICATIES

Productkenmerk
Attribuutwaarde
Selecteer kenmerk
Producten gevonden: 0
Leverancier:
Lumex
Onderdeelnr.:
LLP-LXC010301S-10
Meeteenheid:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
3926909995
ECCN:
EAR99
Standaardverpakking leverancier: Deze informatie wordt verstrekt voor klanten die de voorkeur geven aan het kopen in veelvouden van de standaardverpakkingshoeveelheid van de fabrikant. Minimale bestelhoeveelheden en vereiste bestelveelvouden worden weergegeven bij onze prijs- en beschikbaarheidsinformatie.
1
Color:
N/A
Dimension:
N/A
Levenscyclus:
Uitgefaseerd en vervangen

VEELGESTELDE VRAGEN

Is LLP-LXC010301S-10 uitgefaseerd?

Ja, LLP-LXC010301S-10 van Lumex is uitgefaseerd. Master Electronics is een geautoriseerde distributeur en heeft mogelijk nog voorraad of kan een aanbevolen vervangend product aanbieden.

Welk product vervangt LLP-LXC010301S-10?

Het aanbevolen vervangende product voor LLP-LXC010301S-10 is LPA-C011301S-10 van Lumex, verkrijgbaar bij Master Electronics.

Is LLP-LXC010301S-10 RoHS-conform?

Ja, LLP-LXC010301S-10 is RoHS-conform.

Wat is de levertijd voor LLP-LXC010301S-10?

De standaard levertijd voor LLP-LXC010301S-10 is ongeveer 9 dagen. Voorraadhoeveelheden worden verzonden vanuit Master Electronics.

  Dit product is uit productie genomen, maar nog wel op voorraad

OP VOORRAAD: 60

Kan direct verzenden

Prijs (USD)

Aantal
Prijs per eenheid
1
$4.200
100
$1.380
250
$0.646
500
$0.548
1.000
$0.476
2.500
$0.452
5.000
$0.443
10.000 +
$0.425

Tools/3D-modellen

Productgidsen