help desk software
GGG-33999000 by littelfuse / carling technologies
Afbeelding is ter illustratie - zie fabrikantspecificaties
Littelfuse / Carling Technologies Geautoriseerde distributeur

GGG-33999000

Switch Toggle

Bekijk gegevensblad
RoHS-conform
Verpakking
Accessoires
Offerte voor programmering aanvragen
Uitgefaseerd en vervangen
Conformiteitscertificaat

BESCHRIJVING

Switch Toggle

Zoekwoorden: GGG33999000

SPECIFICATIES

Productkenmerk
Attribuutwaarde
Selecteer kenmerk
Producten gevonden: 0
Leverancier:
Littelfuse / Carling Technologies
Onderdeelnr.:
GGG-33999000
Meeteenheid:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
8536509040
COO:
MX
ECCN:
EAR99
Standaardverpakking leverancier: Deze informatie wordt verstrekt voor klanten die de voorkeur geven aan het kopen in veelvouden van de standaardverpakkingshoeveelheid van de fabrikant. Minimale bestelhoeveelheden en vereiste bestelveelvouden worden weergegeven bij onze prijs- en beschikbaarheidsinformatie.
100
Levenscyclus:
Uitgefaseerd en vervangen

VEELGESTELDE VRAGEN

Is GGG-33999000 uitgefaseerd?

Ja, GGG-33999000 van Littelfuse / Carling Technologies is uitgefaseerd. Master Electronics is een geautoriseerde distributeur en heeft mogelijk nog voorraad of kan een aanbevolen vervangend product aanbieden.

Welk product vervangt GGG-33999000?

Het aanbevolen vervangende product voor GGG-33999000 is 2GE54-73 van Littelfuse / Carling Technologies, verkrijgbaar bij Master Electronics.

Is GGG-33999000 RoHS-conform?

Ja, GGG-33999000 is RoHS-conform.

Wat is de levertijd voor GGG-33999000?

De standaard levertijd voor GGG-33999000 is ongeveer 10 dagen. Voorraadhoeveelheden worden verzonden vanuit Master Electronics.

  Dit product is uit productie genomen, maar nog wel op voorraad

OP VOORRAAD: 1

Kan direct verzenden

Koop alle 1 op voorraad of de reguliere minimale bestelhoeveelheid van 5

Alleen voorraadpartij: 1

Minimale bestelhoeveelheid: 5

Prijs (USD)

Aantal
Prijs per eenheid
1
$20.515
5
$18.650
10
$18.610
25
$18.560
50
$13.920
75
$12.990
100 +
$12.730

Tools/3D-modellen

Productgidsen