help desk software
HG4G-CJT22MF-B by idec corporation
Afbeelding is ter illustratie - zie fabrikantspecificaties
IDEC Corporation Geautoriseerde distributeur

HG4G-CJT22MF-B

12.1in LCD Monitor SVGA with Touchscreen 800x600Pixels ...

Bekijk gegevensblad
RoHS-conform
Verpakking
Accessoires
Offerte voor programmering aanvragen
Uitgefaseerd en vervangen
Conformiteitscertificaat

BESCHRIJVING

A TFT LCD Monitor with Screen Size 12.1", Operating Voltage: 24VDC, Color Depth: 65,536 Colors, Mounting: Portrait or Landscape, Resolution: 800 x 600 Pixels, Ethernet Port: 1 (RJ-45), USB Port: 1 Type A & 1 mini-B, Serial Port 2 (RS-232 / RS-485 / RS-422 Configurable), Video Input: Composite Video RCA connector (NTSC or PAL), Audio Input: 3.5mm audio mini-jack (Stereo), Audio Output: 3.5mm audio mini-jack (Stereo), Remote Monitor & Control, and Bezel Color: Black

Zoekwoorden: HG4GCJT22MFB

SPECIFICATIES

Productkenmerk
Attribuutwaarde
Selecteer kenmerk
Producten gevonden: 0
Leverancier:
IDEC Corporation
Onderdeelnr.:
HG4G-CJT22MF-B
Meeteenheid:
Per Each
RoHS:
Yes
ECCN:
EAR99
Standaardverpakking leverancier: Deze informatie wordt verstrekt voor klanten die de voorkeur geven aan het kopen in veelvouden van de standaardverpakkingshoeveelheid van de fabrikant. Minimale bestelhoeveelheden en vereiste bestelveelvouden worden weergegeven bij onze prijs- en beschikbaarheidsinformatie.
1
Family:
HG4G-CJT22MF-B
Aspect Ratio:
N/A
Backlight:
LED
Active Area:
N/A
Display Size:
12.1 in
Dot Pitch:
N/A
Dimension:
314 x 240 x 54.1 mm
Input Connector:
N/A
Levenscyclus:
Uitgefaseerd en vervangen

VEELGESTELDE VRAGEN

Is HG4G-CJT22MF-B uitgefaseerd?

Ja, HG4G-CJT22MF-B van Idec Corporation is uitgefaseerd. Master Electronics is een geautoriseerde distributeur en heeft mogelijk nog voorraad of kan een aanbevolen vervangend product aanbieden.

Welk product vervangt HG4G-CJT22MF-B?

Het aanbevolen vervangende product voor HG4G-CJT22MF-B is HG4G-VCXT22MF-B van IDEC Corporation, verkrijgbaar bij Master Electronics.

Is HG4G-CJT22MF-B RoHS-conform?

Ja, HG4G-CJT22MF-B is RoHS-conform.

Wat is de levertijd voor HG4G-CJT22MF-B?

De standaard levertijd voor HG4G-CJT22MF-B is ongeveer 3 dagen. Voorraadhoeveelheden worden verzonden vanuit Master Electronics.

  Dit product is niet op voorraad en kan niet worden nabesteld