help desk software
HOA1406-003 by honeywell
Afbeelding is ter illustratie - zie fabrikantspecificaties
Honeywell Geautoriseerde distributeur

HOA1406-003

Reflective Object Sensor

Bekijk gegevensblad
RoHS-conform
Verpakking
Accessoires
Offerte voor programmering aanvragen
Uitgefaseerd
Conformiteitscertificaat

BESCHRIJVING

Reflective Object Sensor

Zoekwoorden: HOA1406003

SPECIFICATIES

Productkenmerk
Attribuutwaarde
Selecteer kenmerk
Producten gevonden: 0
Leverancier:
Honeywell
Onderdeelnr.:
HOA1406-003
Meeteenheid:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
8541408000
COO:
MX
ECCN:
EAR99
Standaardverpakking leverancier: Deze informatie wordt verstrekt voor klanten die de voorkeur geven aan het kopen in veelvouden van de standaardverpakkingshoeveelheid van de fabrikant. Minimale bestelhoeveelheden en vereiste bestelveelvouden worden weergegeven bij onze prijs- en beschikbaarheidsinformatie.
1
Maximum Fall Time:
75000(Typ) ns
Family:
HOA1406-003
Maximum Collector Current:
30 mA
Dimension:
24.13(Max) x 15.49(Max) x 2.79(Max) mm
Levenscyclus:
Uitgefaseerd

VEELGESTELDE VRAGEN

Is HOA1406-003 uitgefaseerd?

Ja, HOA1406-003 van Honeywell is uitgefaseerd (einde levensduur: mei 2018). Master Electronics is een geautoriseerde distributeur en heeft mogelijk nog voorraad of kan een aanbevolen vervangend product aanbieden.

Is HOA1406-003 RoHS-conform?

Ja, HOA1406-003 is RoHS-conform.

Wat is de levertijd voor HOA1406-003?

De standaard levertijd voor HOA1406-003 is ongeveer 24 dagen. Voorraadhoeveelheden worden verzonden vanuit Master Electronics.

  Dit product is uit productie genomen, maar nog wel op voorraad

OP VOORRAAD: 87

Kan direct verzenden

Minimale bestelhoeveelheid: 3

Prijs (USD)

Aantal
Prijs per eenheid
3
$34.74
10
$34.66
25
$31.52
50
$29.21
100
$28.64
250 +
$27.51