help desk software
MS-POE-IE-KIT by fluke
Fluke Geautoriseerde distributeur

MS-POE-IE-KIT

MicroScanner PoE Industrial Ethernet kit with Intellitone | Fluke Networks MS-POE-IE-KIT ...

RoHS-conform
Verpakking
Accessoires
Offerte voor programmering aanvragen
Conformiteitscertificaat
Voor dit product is mogelijk extra documentatie vereist. De verzending kan 1-2 dagen worden vertraagd.
Kan alleen binnen de VS worden verzonden. Bij export vervalt de garantie.

BESCHRIJVING

The FLUKE MS-POE-IE-KIT is a comprehensive MicroScanner PoE Industrial Ethernet kit that includes Intellitone technology for advanced cable testing and network troubleshooting. This kit is designed for professionals working with industrial Ethernet networks, providing accurate and reliable results to streamline maintenance and installation processes. With the MS-POE-IE-KIT, users can quickly identify and resolve cable faults, locate network devices, and validate PoE connectivity with ease. Trust Fluke Networks for high-quality solutions that meet the demands of industrial environments.

Zoekwoorden: MSPOEIEKIT

SPECIFICATIES

Productkenmerk
Attribuutwaarde
Selecteer kenmerk
Producten gevonden: 0
Leverancier:
Fluke
Onderdeelnr.:
MS-POE-IE-KIT
Alias/ook bekend als:
5258569
Meeteenheid:
Per Each
RoHS:
Yes
COO:
MY
ECCN:
5B991
Standaardverpakking leverancier: Deze informatie wordt verstrekt voor klanten die de voorkeur geven aan het kopen in veelvouden van de standaardverpakkingshoeveelheid van de fabrikant. Minimale bestelhoeveelheden en vereiste bestelveelvouden worden weergegeven bij onze prijs- en beschikbaarheidsinformatie.
1

VEELGESTELDE VRAGEN

Is MS-POE-IE-KIT RoHS-conform?

Ja, MS-POE-IE-KIT is RoHS-conform.

Wat is de levertijd voor MS-POE-IE-KIT?

De standaard levertijd voor MS-POE-IE-KIT is ongeveer 2 dagen. Voorraadhoeveelheden worden verzonden vanuit Master Electronics.

OP VOORRAAD: 1

Verzending today, als u bestelt in

Fabriekslevertijd 2 Weken

Prijs (USD)

Aantal
Prijs per eenheid
1
$2,334.89
3
$2,259.49
5 +
$2,224.41