help desk software
ABE1000-1T12 by bel power solutions
Afbeelding is ter illustratie - zie fabrikantspecificaties
Bel Power Solutions Geautoriseerde distributeur

ABE1000-1T12

AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 41.67A 1000W 15-Pin

Bekijk gegevensblad
RoHS-conform
Verpakking
Accessoires
Offerte voor programmering aanvragen
Uitgefaseerd
Conformiteitscertificaat

BESCHRIJVING

AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 41.67A 1000W 15-Pin

Zoekwoorden: ABE10001T12

SPECIFICATIES

Productkenmerk
Attribuutwaarde
Selecteer kenmerk
Producten gevonden: 0
Leverancier:
Bel Power Solutions
Onderdeelnr.:
ABE1000-1T12
Meeteenheid:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
85044090
COO:
CN
ECCN:
EAR99
Standaardverpakking leverancier: Deze informatie wordt verstrekt voor klanten die de voorkeur geven aan het kopen in veelvouden van de standaardverpakkingshoeveelheid van de fabrikant. Minimale bestelhoeveelheden en vereiste bestelveelvouden worden weergegeven bij onze prijs- en beschikbaarheidsinformatie.
1
Dimension:
241.5 x 127 x 41mm
DC Input Voltage:
N/A
AC Input Voltage:
N/A
Levenscyclus:
Uitgefaseerd

VEELGESTELDE VRAGEN

Is ABE1000-1T12 uitgefaseerd?

Ja, ABE1000-1T12 van Bel Power Solutions is uitgefaseerd (einde levensduur: maart 2024). Master Electronics is een geautoriseerde distributeur en heeft mogelijk nog voorraad of kan een aanbevolen vervangend product aanbieden.

Is ABE1000-1T12 RoHS-conform?

Ja, ABE1000-1T12 is RoHS-conform.

Wat is de levertijd voor ABE1000-1T12?

De standaard levertijd voor ABE1000-1T12 is ongeveer 70 dagen. Voorraadhoeveelheden worden verzonden vanuit Master Electronics.

  Dit product is uit productie genomen, maar nog wel op voorraad

OP VOORRAAD: 4

Verzending today, als u bestelt in

Prijs (USD)

Aantal
Prijs per eenheid
1
$303.73
2
$298.10
3
$292.46
5
$286.85
24 +
$281.22