BFV14-8L
Fork Terminal 14-16AWG 21.59mm 7.62mm Tin Highland
BESCHRIJVING
Fork Terminal 14-16AWG 21.59mm 7.62mm Tin Highland
Zoekwoorden: BFV148L
SPECIFICATIES
VEELGESTELDE VRAGEN
Is BFV14-8L uitgefaseerd?
Ja, BFV14-8L van 3M is uitgefaseerd. Master Electronics is een geautoriseerde distributeur en heeft mogelijk nog voorraad of kan een aanbevolen vervangend product aanbieden.
Welk product vervangt BFV14-8L?
Het aanbevolen vervangende product voor BFV14-8L is BFV14-8Q van 3M, verkrijgbaar bij Master Electronics.
Is BFV14-8L RoHS-conform?
Ja, BFV14-8L is RoHS-conform.
Wat is de levertijd voor BFV14-8L?
De standaard levertijd voor BFV14-8L is ongeveer 3 dagen. Voorraadhoeveelheden worden verzonden vanuit Master Electronics.
English
中文 / 汉语
Deutsch
Español
Nederlands
