help desk software
35-WHITE-1/2X20FT by 3m
Afbeelding is ter illustratie - zie fabrikantspecificaties
3M Geautoriseerde distributeur

35-WHITE-1/2X20FT

Scotch Vinyl Electrical Color Coding Tape 35 White ...

Bekijk gegevensblad
RoHS-conform
Roll Verpakking
Accessoires
Offerte voor programmering aanvragen
Uitgefaseerd en vervangen
Conformiteitscertificaat

BESCHRIJVING

The 35-1/2X20FT-WH is a premium grade, white vinyl electrical tape used for phase identification, color coding leads, and marking safety areas. This 7 mil thick tape is highly conformable, stretching to fit virtually any shape, and is both abrasion- and weather-resistant. It provides excellent mechanical and electrical insulation properties, wraps smoothly, and holds tight over a wide range of temperatures. The tape is UL Listed, CSA Certified, and flame-retardant, making it suitable for various professional applications.

Zoekwoorden: 35WHITE12X20FT

SPECIFICATIES

Productkenmerk
Attribuutwaarde
Selecteer kenmerk
Producten gevonden: 0
Leverancier:
3M
Onderdeelnr.:
35-WHITE-1/2X20FT
Alias/ook bekend als:
054007-10232
Meeteenheid:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
3919102020
COO:
US
ECCN:
EAR99
Standaardverpakking leverancier: Deze informatie wordt verstrekt voor klanten die de voorkeur geven aan het kopen in veelvouden van de standaardverpakkingshoeveelheid van de fabrikant. Minimale bestelhoeveelheden en vereiste bestelveelvouden worden weergegeven bij onze prijs- en beschikbaarheidsinformatie.
10
Verpakkingstype:
Roll
Levenscyclus:
Uitgefaseerd en vervangen

VEELGESTELDE VRAGEN

Is 35-WHITE-1/2X20FT uitgefaseerd?

Ja, 35-WHITE-1/2X20FT van 3M is uitgefaseerd. Master Electronics is een geautoriseerde distributeur en heeft mogelijk nog voorraad of kan een aanbevolen vervangend product aanbieden.

Welk product vervangt 35-WHITE-1/2X20FT?

Het aanbevolen vervangende product voor 35-WHITE-1/2X20FT is 35-1/2X20FT-WH van 3M, verkrijgbaar bij Master Electronics.

Is 35-WHITE-1/2X20FT RoHS-conform?

Ja, 35-WHITE-1/2X20FT is RoHS-conform.

Wat is de levertijd voor 35-WHITE-1/2X20FT?

De standaard levertijd voor 35-WHITE-1/2X20FT is ongeveer 3 dagen. Voorraadhoeveelheden worden verzonden vanuit Master Electronics.

  Dit product is niet op voorraad en kan niet worden nabesteld

Tools/3D-modellen

Productgidsen