SHRINKMARK-12-2-9
ShrinkMark Heat-Shrinkable Sleeve - 3: 1 Shrink Ratio - 12 to 18 AWG - White.
BESCHRIJVING
The SHRINKMARK-12-2-9 ShrinkMark sleeves are suitable for a wide variety of applications. Heat-shrinkable sleeves provide legible identification for all types of cables used by electrical contractors and instrumentation control manufacturers.
Zoekwoorden: SHRINKMARK1229
SPECIFICATIES
VEELGESTELDE VRAGEN
Is SHRINKMARK-12-2-9 uitgefaseerd?
Ja, SHRINKMARK-12-2-9 van Te Connectivity Energy is uitgefaseerd (einde levensduur: december 2026). Master Electronics is een geautoriseerde distributeur en heeft mogelijk nog voorraad of kan een aanbevolen vervangend product aanbieden.
Welk product vervangt SHRINKMARK-12-2-9?
Het aanbevolen vervangende product voor SHRINKMARK-12-2-9 is RPS-18-12/2.0-9 van TE Connectivity / Raychem Brand, verkrijgbaar bij Master Electronics.
Is SHRINKMARK-12-2-9 RoHS-conform?
Ja, SHRINKMARK-12-2-9 is RoHS-conform.
Wat is de levertijd voor SHRINKMARK-12-2-9?
De standaard levertijd voor SHRINKMARK-12-2-9 is ongeveer 14 dagen. Voorraadhoeveelheden worden verzonden vanuit Master Electronics.
OP VOORRAAD: 1.000
Kan direct verzenden
Minimale bestelhoeveelheid: 250
Meerdere: 250
Fabriekslevertijd 14 Weken
English
中文 / 汉语
Deutsch
Español
Nederlands
