3224X-1-502E by bourns
Image is representational - see mfr. specs
3224X-1-502E
Bourns
Trimmer Potentiometer - 5K Ohm - 0.25W(1/4W) - 12(Elec)Turns - 4.8 X 5.7 X 5.3mm - Gull Wing - Surface Mount. ...
符合 RoHS 规定
REEL 包装
附件
Request Programming Quote
描述
Search Keywords: 3224X1502E
规格
Product Attribute
Attribute Value
Select Attribute
Products found: 0
供应商:
Bourns
部件编号:
3224X-1-502E
计量单位:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
COO:
MX
ECCN:
EAR99
200
Package Type:
REEL
Mounting:
Surface Mount
Number of Turns:
12(Elec) Turns
Termination Style:
Gull Wing
Power Rating:
0.25 (1/4) W
Resistance Value:
5 KOhm
Tolerance:
10 %
Temperature Coefficient:
±100 ppm/°C
Dimension:
4.8 x 5.7 x 5.3 mm
Operating Temperature:
-65 to 150 °C