G5L-112P-PS-DC12 by mec relays
G5L-112P-PS-DC12
MEC Relays
Power Relay 12VDC 3A SPDT (( 22.5mm 16.5mm 16.5mm)) Through Hole
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
Request Programming Quote
DESCRIPTION