MINIBEND-L-10HT by huber+suhner
Image is representational - see mfr. specs
MINIBEND-L-10HT
HUBER+SUHNER
minibend L-10HT - SMA (male) - SMA (male) - low loss - lead-free solder - 50 Ohm - 26.5 GHz - 10 in - 254 mm
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
Request Programming Quote
DESCRIPTION