11938KA-12L-EA-00
NMB Technologies CorporationTubeaxial Fan - 12VDC - Square 119mm L x 119mm H - Ball Bearing - 108.4 CFM (3.03m³/min) - 42.5dB - 6.6 W - 2950 RPM - 2 Wire Leads.