SPPB512300
Alps ElectricSwitch Detector N.O. SPST Plunger PC Pins 0.1A 30VDC Thru-Hole Bulk
DESCRIPTION
Switch Detector N.O. SPST Plunger PC Pins 0.1A 30VDC Thru-Hole Bulk
Search Keywords: SPPB512300
SPECIFICATIONS
IN STOCK: 2
Ships today, if you order in
Buy all 2 in-stock or the regular minimum order quantity of 100